Mapa strony Kontakt Strona główna

"KONSULTANT" Centrum Finansowo - Doradcze Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 5B, 62-510 Konin

tel. (63) 245 73 66
fax. (63) 245 73 67
e-mail: biuro@konsultant.net.pl
O nas


Szanowni Państwo, z prawdziwą przyjemnością przedstawiam Państwu naszą firmę "KONSULTANT" Centrum Finansowo-Doradcze Sp. z o. o., która działa na rynku od 2000 roku a w formie Spółki z o.o. od 2004 r. Podstawowym rodzajem usług świadczonych przez firmę są szeroko rozumiane usługi finansowe. Specjalizujemy się w usługach księgowych, w pozyskiwaniu dotacji z UE oraz w doradztwie gospodarczym.

Na przestrzeni ostatnich lat firma pozyskała dotacje i inne formy finansowania (np. kredyty, leasing) dla ponad 100 projektów inwestycyjnych zatwierdzonych przez Zarząd Województw całej Polski, PARP, NFOŚiGW oraz ARiMR o łącznej wartości ok.40 mln złotych. Naszymi klientami są firmy o zróżnicowanej strukturze własności (osoby fizyczne oraz prawne), prowadzące działalność w wielu branżach.

W zakresie usług księgowych nasze Biuro Księgowe świadczy usługi księgowe dla firm. Zapewniamy perfekcyjne prowadzenie bieżącej obsługi księgowej oraz pierwszorzędne doradztwo księgowe, dzięki czemu pomagamy podejmować decyzje. Aktualnie nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość firm handlowych, usługowych oraz produkcyjnych prowadzonych zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Dewizą naszej firmy jest wysoka jakość obsługi klienta uzyskana dzięki pracownikom o wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu.

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (licencja nr 27084/2008 wydaną przez Ministerstwo Finansów)

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia ksiąg rachunkowych zawarte z UNIQA. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionym kancelariami prawnymi. Korzystając z naszych usług zapewniamy Państwu kompleksową obsługę dotycząca prowadzenia działalności gospodarczej przez doświadczonych profesjonalistów w każdej z oferowanych przez Nas usług.

W ramach rozszerzonej usługi finansowej i doradczej do pełnej oferty dotychczasowej obsługi przedsiębiorstw posiadamy działy:
  • Doradztwo gospodarcze
  • Wycena spółek
  • Analizy finansowe specjalistyczne

Zapraszamy do współpracy.
Nasze doświadczenia zdobyte podczas pracy w bankach i firmach leasingowych oraz profesjonalne podejście do Klienta sprawiły, że nasza Firma jest jednym z najlepszych doradców do spraw finansowych i organizacyjnych. Naszym celem jest ścisła współpraca z naszymi Klientami, ich Kontrahentami oraz Instytucjami zewnętrznymi, dewizą zaś uczciwe i rzetelne podejście do Klienta, który jest naszym Partnerem we wspólnym dążeniu do unowocześniania polskiej przedsiębiorczości i rolnictwa.

KONSULTANT Centrum Finansowo- Doradcze Sp. z o.o. posiada również akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na usługi doradcze w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia przedsiębiorstwa na terytorium Unii Europejskiej.

„KONSULTANT” Centrum Finansowo- Doradcze Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 5B, 62-510 Konin otrzymało wsparcie z programu ZPORR, działanie 3.4 Mikroprzedsiębiorstwa w wysokości 65 % inwestycji. Przedmiotem inwestycji był zakup sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem oraz sprzętu biurowego, który został współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego